Dodatečná montáž podkroví v rodinném domě OKAL

Abychom našim zákazníkům vyšli maximálně vstříc, nabízíme nad rámec standardního provedení několik variant dispozičního řešení dodatečného podkroví, výběr designu dveří a dveřního kování, výběr podlahových krytin, barevného řešení stěn a stropů, možnost dodávky zařizovacích předmětů v koupelně podle vlastního výběru, výměnu stávajících oken ve štítech včetně změny počtu oken (z 1 ks. na 2 ks.), rekonstrukci štítů s dodávkou lichoběžníkových oken, dodávku střešních oken navíc, možnost dodávky kuchyňského koutu a další.

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví realizujeme na klíč.

Rodinné domy OKAL - typy 104, 105, 117 a 118 nabízí v půdním prostoru možnost dodatečné montáže vybaveného podkroví a tím vznik bytové jednotky se dvěmi nebo třemi obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Obytná hala pak poskytuje prostor pro zařízení kuchyňského koutu.

Konstrukce skeletu

Konstrukce sketelu nově budovaného podkroví je vytvořena z pozinkovaných profilů s opláštěním sádrokartonovými deskami. Tepelná izolace je provedena minerální vatou. Stěny a stropy jsou upraveny strulkturálními tapetami RAUHFASER s nátěrem interiérovou barvou.

Podlahová konstrukce

Nová podlahová konstrukce Fermacell zajišťuje možnost položení všech druhů podlahovin. Ve standardní dodávce nabízíme koberce, jako variantu nadstandard nabízíme plovoucí podlahy, podlahy s dýhovaným povrchem, keramickou dlažbu nebo PVC podlahovinu.

Součást dodávky

Součástí dodávky vybaveného podkroví na klíč jsou také vnitřní dveře KASARD s obložkovými zárubněmi, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny, kompletní instalace - voda, topení a elektro. Rozvody teplé a studené vody jsou prováděny PVC trubkami, rozvody topení potrubím v mědi, pro jednotlivé místnosti jsou osazeny radiátory RADIK s termostatickými hlavicemi. Koupelna je vybavena zařizovacími předměty - umyvadlo, vana a WC. V ceně standardní dodávky na klíč jsou také pákové baterie v koupelně, keramické obklady a keramická dlažba. Design a barevné řešení všech dodávaných materiálů jsou předmětem výběru zákazníka před zahájením montáže

Vybudování mansardy

Prostor pro jídelní kout

V prostoru obytné haly nabízíme možnost zvětšení prostoru vybudováním mansardy se dvěma okny a šikmými boky. Zde můžete poté pohodlně umístit např. jídelní kout. Okna pro mansardu jsou dodávána plastová systém REHAU, úprava stěn a stropu v interiéru je provedena sádrokartonem a navazuje na nově budovaný interiér dodatečně montovaného podkroví. Povrchová úprava je opět provedena tapetami RAUHFASER s nátěrem. Podlaha mansardy včetně podlahovin navazujena na novou podlahu vybaveného podkroví. Štít mansardy z venkovní strany je upraven termofasádou Weber Terranova, klempířské prvky jsou dodávány titanozinkové. Střešní krytinu pro mansardu dodáváme podle druhu stávající krytiny.
Dodatečná montáž podkroví v rodinném domě OKAL

Kontaktujte nás

Zdarma Vám zpracujeme cenovou nabídku a pro ohlášení stavby (stavební povolení) Vám zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci.