Rekonstrukce střechy na rodinném domě OKAL

Rekonstrukce střechy na rodinném domě OKAL

Výměna střešní krytiny

Po demontáži stávající krytiny do sutě, demontáži sololitových podhledů, latí a klempířských prvků (žlaby, svody, oplechování komínového tělesa), dodáváme a montujeme střešní krytiny podle výběru objednatele - TONDACH, KM BETA, BRAMAC, DANUBIA.

Konstrukce střechy

Konstrukce je s odvětranou vzduchovou mezerou oddělující vnitřní a venkovní prostor pojistnou hydroizolační kontaktní vrstvou. Součástí rekonstrukce je kromě nové krytiny dodávka a montáž střešních latí, kontralatí, suchého hřebene, dodávka a montáž krajových tašek, odvětracích tašek, odvětracích komínků, anténní tašky, výlezového okna, stoupacích tašek a roštu u komínového tělesa. Podle dohody lze nahradit stávající konstrukci štítových přesahů novým řešením s obkladem podhledů dřevěnými palubkami.

Klempířské prvky (žlaby, svody, háky, objímky, oplechování komína) dodáváme z nekorodujícího titanozinkového (TiZn) plechu nebo podle dohody z mědi (Cu).

Ukázky našich realizací

Kontaktujte nás

Definitivní rozsah rekonstrukce střechy vyžaduje vždy osobní kontakt s objednatelem a prohlídku stávajícího stavu střechy.