Výměna oken v rodinném domě OKAL

Image

Plastová okna SULKO Vám zajistí snadnou údržbu, dlouhou životnost, funkčnost, tepelně izolační a konstrukční vlastnosti.

Na přání zákazníka dodáváme také vnitřní žaluzie Climax, sítě proti hmyzu, venkovní nadokenní rolety Alurol nebo zastiňovací markýzy od firmy ISOTRA.

Vyměňte stará okna za nová

UŠETŘÍ VÁM PENÍZE ZA TOPENÍ a ZAJISTÍ VÁM VYŠŠÍ KOMFORT BYDLENÍ (už nebudete muset být tři na mytí oken v obýváku :´)

Plastové okna SULKO

Pro naše rekonstrukce používáme již od počátku plastová okna SULKO. Jsou špičkovým výrobkem ve svém oboru. Pro jejich výrobu je použit značkový profilový systém německé firmy REHAU, která se zabývá výrobou plastů více než 40 let. Profily firmy REHAU patří bezesporu mezi pět nejlepších a nejžádanějších v Evropě. Okna jsou konstruována na vícekomorovém principu (komora je prostor, který vytváří tepelnou izolaci) s použitím ocelových pozinkovaných výztuh.

To co jiní nedělají, je pro nás samozřejmost…

Po montáži oken provádíme také zapravení vnitřního ostění oken dřevěnými lištami. Nevznikají Vám tedy další náklady na dokončení a úpravu v interiéru.

Úpravy a doplňkové služby

Navíc Vám můžeme nabídnout okno namísto odvětrací mřížky na WC, na prosvětlení schodiště do II. podlaží dodat okno na podestu, provést změny rozměrů oken např. v koupelně nebo obývacím pokoji. Současně našim zákazníkům nabízíme výměnu oken ve zděné spodní stavbě, přístavbách či garážích.

Výměnu oken provádíme kompletně. Po demontáži původních oken osadíme nová okna včetně izolačních pásů Twin Aktiv, provedeme dodávku a montáž nových vnitřních PVC parapetů.

SULKO Classic Design

Nejčastěji využívaný systém Classic Design garantuje vynikající tepelnou izolaci. Jedná se o pětikomorový systém s konstrukční hloubkou 70mm. Okna jsou standardně osazena izolačními dvojskly s Ug = 1,1 nebo za příplatek izolačním trojsklem s Ug=0,7.. Okna Classic Design jsou standardně dodávána v barvě bílé, za příplatek ve všech barevných odstínech s možností oboustranně barevného profilu nebo profilu kombinovaného tj. z venkovní strany barva z vnitřní strany bílá.

Splňuje podmínky dotace Zelená úsporám

Ukázky našich realizací

Kontaktujte nás

Zdarma Vám zpracujeme cenovou nabídku