Zateplení fasády na rodinném domě OKAL

Zateplete svůj dům...

Zateplení fasády na rodinném domě OKAL provádíme venkovním kontaktním zateplovacím systémem Weber Therm Klasik od firmy Saint Gobain Weber-Terranova a.s.

Úspora nákladů na topení

Venkovní kontaktní zateplovací systém Weber Therm Klasik aplikujeme na obvodovou stěnu okálu, případně na štíty nad II. podlažím. Použitím speciálního fasádního polystyrenu se zvýší tepelný odpor obvodových stěn domu.
Dosažení celkové úspory v nákladech na topení v RD Okal30%

Odolnost fasády

Provedená termofasáda nedilatuje, je pružná, omyvatelná a odolná proti povětrnostním vlivům. Tloušťku izolantu volíme vždy v závislosti na posouzení dané oblasti a místa, kde je okal postaven, na vybavení domu, na druhu vytápění apod.

Materiál povrchové úpravy

Povrchovou úpravu termofasády na RD okál provádíme konečnou omítkou Weber pas. akrylát nebo Weber pas. Silikon, ve strukturách, zrnitostech a barevných odstínech dle výběru zákazníka.
Zateplení fasády na rodinném domě OKAL nabízíme také pro zateplení spodních staveb nebo stavebních součástí (přístavby, verandy, garáže apod.) Venkovní kontaktní zateplovací systém provádíme odborně proškolenými pracovníky v oboru izolatérství za výhradního použití kvalitních certifikovaných materiálů Saint-Gobain Weber Terranova a.s.

Nová Zelená Úsporam

Nyní máte možnost využít dotace z programu Nová Zelená úsporám. Přesné informace o podmínkách získání dotace najdete na stránkách Státního fondu Životního prostředí.

Pomoc s dotací

Pro naše zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o dílo na provedení kompletního zateplení domu, zajišťujeme projektovou dokumentaci a energetický výpočet v rozsahu nutném pro podání žádosti o dotaci