Rekonstrukce kuchyně

Rekonstrukci kuchyně ve Vašem domě OKAL realizujeme na míru.

Našim dlouholetým partnerem je renomovaný výrobce kuchyní firma LAMONT Rýmařov.

Přípravu pro rekonstrukci kuchyně - úprava dispozičního řešení např. propojení kuchyně s obývacím pokojem, obklad stěn a stropů sádrokartonem, položení nové podlahoviny, úpravu rozvodů vody, odpadů a rozvodů elektro provádíme vždy podle požadavku zákazníka a dodavatele kuchyně.

Řešení kuchyňské linky, vybavení kuchyně a kuchyňských spotřebičů zajišťujeme ve spolupráci s firmou LAMONT Rýmařov.

Výběr materiálu, dispoziční uspořádání nábytku, spotřebičů, umístění dřezu, vybavení doplňky řešíte přímo s obchodním zástupcem firmy LAMONT, který s Vámi sjedná návštěvu u Vás, provede specifikaci a poté Vám zašle cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení řešení kuchyně nastává naše kooperace, kdy dohodneme již přímo rozsah přípravných prací na základě projektu kuchyňářů, termín realizace přípravných prací a návaznost montáže nové kuchyně.

Vybírat můžete ze širokého sortimentu materiálů, designů a doplňků.

Napište nám

Pro informace o cenách rekonstrukcí nás prosím kontaktujte. Rádi Vám zdarma připravíme cenovou nabídku.

Napište nám

Nová Zelená Úsporam

Nyní máte možnost využít dotace z programu Nová Zelená úsporám. Přesné informace o podmínkách získání dotace najdete na stránkách Státního fondu Životního prostředí.

SFŽP

Pomoc s dotací

Pro naše zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o dílo na provedení kompletního zateplení domu, zajišťujeme projektovou dokumentaci a energetický výpočet v rozsahu nutném pro podání žádosti o dotaci.

Napište nám

Naši partneři

Pro rekonstrukce a opravy rodinných domů OKAL používáme výhradně certifikované materiály od osvědčených výrobců.