Rodinné domy OKAL - typy 104, 105, 117 a 118 nabízí v půdním prostoru možnost dodatečné montáže vybaveného podkroví a tím vznik nové bytové jednotky se dvěma nebo třemi obytnými místnostmi, kuchyní, koupelnou a WC.

V prostoru obytné haly nabízíme možnost zvětšení prostoru vybudováním mansardy se dvěma okny a šikmými boky.

Novinkou pro budování podkrovního bytu je otevření stropů do hřebene, možnost osazení střešních oken VELUX nad sebou nebo osazení střešních balkonů VELUX. Tyto úpravy dávají investorovi možnost vybudovat vysoký komfort nového bydlení.

Abychom našim zákazníkům vyšli maximálně vstříc,  nabízíme nad rámec standardního provedení několik variant dispozičního řešení dodatečného podkroví, výběr designu dveří a dveřního kování, výběr podlahových krytin,  možnost dodávky zařizovacích předmětů v koupelně podle vlastního výběru, výměnu stávajících oken ve štítech včetně změny počtu oken a rozměrů oken, dodávku střešních oken navíc, možnost dodávky kuchyně spojené s obývacím pokojem a další.

Na vybudování podkrovního bytu je možné žádat hypoteční úvěr. Podle potřeby zajistíme zákazníkovi kompletní zpracování projektové dokumentace v rozsahu potřebném pro Ohlášení stavby.

Napište nám

Pro informace o cenách rekonstrukcí nás prosím kontaktujte. Rádi Vám zdarma připravíme cenovou nabídku.

Napište nám

Nová Zelená Úsporam

Nyní máte možnost využít dotace z programu Nová Zelená úsporám. Přesné informace o podmínkách získání dotace najdete na stránkách Státního fondu Životního prostředí.

SFŽP

Pomoc s dotací

Pro naše zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o dílo na provedení kompletního zateplení domu, zajišťujeme projektovou dokumentaci a energetický výpočet v rozsahu nutném pro podání žádosti o dotaci.

Napište nám

Naši partneři

Pro rekonstrukce a opravy rodinných domů OKAL používáme výhradně certifikované materiály od osvědčených výrobců.